HUDBA.HRADISTE.CZ 
 

www.midisoubory.cz

kytara

hudba.hradiste.cz

texty písní, midi soubory, noty, foto autorů a interpretů

     

  Dnes je 21. 06. 2024, 18:51:57        Přihlášení uživatele:     Heslo:

PODMÍNKY
PRO STAHOVÁNÍ
MIDI SOUBORŮ

Nabídka inzerce
informace o využití
reklamní plochy
na serveru.
BANNER


TOPlist
počítání od 2.4.2004 Nabídka pro autory midi skladeb 
 DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ 

    Dobrý den, 13.5.2013 jsem autorům midi souborů poslal mailem novou smlouvu, aby se ještě lépe zajistilo, že si za své midi soubory stoprocentně ručí a aby už nedocházelo ke sporům, že někdo pošle cizí midi soubory, které jen trochu upravil. Už je neúnosné pořád řešit, kdo co komu ukradl, věřím, že pochopíte nutnost větší záruky za Vaše midi soubory a vyplněnou smlouvu mi pošlete vytištěnou a podepsanou ve dvou provedeních poštou na moji adresu: Stanislav Lopata, Zerzavice 1941, 686 01 Staré Město. Kdo nemá možnost smlouvu vytisknout, pošlete mi mailem přesnou adresu, já Vám ji vytisknu a pošlu k podepsání poštou.
    Smlouvu si můžete stáhnout ZDE nebo zde v souboru PDF.
    Podepsanou smlouvu pak pošlete ve dvou provedeních co nejdříve na moji adresu, protože tím vznikne nový seznam autorů s podepsanou smlouvou a od začátku června 2013 budou midi soubory bez podepsané smlouvy postupně vyřazeny. V případě, že podepsanou smlouvu zašlete, bude Vám poštou na Vaši platnou adresu zaslaný jeden výtisk smlouvy spolu s licenčním číslem, které když zapíšete na svém registračním kontě, tak se tím potvrdí, že Vaše adresa je platná a současně se zařadíte do seznamu autorů s podepsanou smlouvou.
    Děkuju za pochopení změny podmínek a věřím, že budeme spolupracovat i nadále.
    S pozdravem webmaster Stanislav Lopata
    VÝPIS AUTORŮ NAJDETE ZDE
    Pro úpravu midi souborů existuje mnoho midi editorů (např. Cakewalk), ve kterých můžete nejen vložit své jméno a copyright. Cakewalk si můžete stáhnout zde.


    Chci podpořit tvorbu českých midi verzí známých skladeb, a proto nabízím jejich autorům podíl na poplatcích za stahování. Čím více lidí si Vaši skladbu stáhne, tím větší poplatek Vám bude připsán na registrační konto. Takto získané peníze můžete použít pro stahování jiných skladeb, nebo Vám částka může být pak vyplacena.
    Například poplatek 20 Kč za stažení midi skladby je rozdělen takto: 10 Kč na konto autora midi souboru, 2 Kč autorské poplatky OSA a 8 Kč režie serveru. U velmi kvalitních skladeb si cenu můžete zvýšit a příslušná částka bude připsána na konto autora, ale vždy by měla cena odpovídat kvalitě, aby se lidem vyplatilo skladbu stahovat. Když si Vaši skladbu stáhne např. 10 lidí, bude Vám připsáno na konto 100 Kč, když takových skladeb pošlete 10, získáte na konto 1000 Kč, atd. A tyto částky se časem budou neustále zvyšovat.
    Věřím, že tato motivace podpoří tvorbu kvalitních českých midi souborů, protože zahraničních skladeb je na internetu k volnému stažení mnoho, ale českých je jako šafránu :)
    Od 4.4.2007 budou do databáze přednostně zařazovány midi soubory, ve kterých se autor zaručí copyrightem, že midi soubor není upravená práce někoho jiného. Proto vkládejte do svých midi souborů značku (c), rok vytvoření a kontakt na autora (registrační e-mail). Pro úpravu midi souborů existuje mnoho midi editorů (např. Cakewalk), ve kterých můžete nejen vložit své jméno a copyright. Cakewalk si můžete stáhnout zde. U starších sporných midi souborů dojde k postupnému vyřazování. Děkuji za pochopení.
midi@midisoubory.cz

Neposílejte cizí midi skladby, ke kterým nemáte souhlas s volným šířením!
Druhým problémem je, že mi někteří lidi poslali midi skladby autorů, kteří je nenabízejí k volnému šíření, protože je sami prodávají. Autoři midi skladeb Petr Eger (MIDISTAGE, eger@midistage.cz) a Petr Kostílek (XGMidi, kostilek.petr@xgmidi.cz) jsou zaregistrovaní u OSA jako výrobci midi souborů a jestli mi někdo poslal jejich skladbu, musím ji vyřadit z volného stahování.
Problémem pro mě je, jak tyto skladby v celkovém počtu mnoha tisíc souborů najít. Stovky jsem jich již identifikoval a vyřadil, ale u zbývajících bych uvítal pomoc kohokoliv, kdo mi pomůže s identifikací. Jestliže poznáte, že skladbu nezaslal skutečný autor, tak mi pošlete zprávu a já skladbu vyřadím.
Byl bych velice nerad, kdyby se musel server kvůli vyšetřování zavřít a tuto identifikaci dělala policie. U všech souborů si archivuju zdroj, z kterého jsem midi soubory získal. Nejdříve si soubory ukládám do adresáře s názvem e-mailu nebo webové stránky (abych mohl doložit, že tyto midi soubory jsou mi nabízeny k volnému šíření na internetu a že jsem je nikomu neukradl) a pak teprve dávám do databáze na server.
Není v mém zájmu někoho poškozovat, a proto věřím, že tento problém co nejdříve vyřešíme a server bude fungovat legálně dál.

BANNER
Nejnovější karaoke
Nejnovější noty
Nejnovější XF midi
Nejnovější MP3 podklady

Nejoblíbenější MIDI
Nejoblíbenější karaoke
Nejoblíbenější XG midi
Nejoblíbenější XG KAR
Nejoblíbenější XF midi

CZ texty na zahr.songy
Náboženská hudba

Stahované midi včera

Seznam skladeb bez midi souborů
BANNER
BANNER
BANNER

LOGO

fotoFlash disk 64 GB - kytara - elektrická

fotoFlash disk 64 GB - kytara - španělka

fotoFlash disk 32 GB - housl.klíč

fotoFlash disk 32 GB - klávesy

foto
www.prodavacka.cz

Arduino UNO - Arduino NANO

(c) 2003 - 2024 Stanislav Lopata, Uherské Hradiště
hudba@midisoubory.cz

midi-song.com
Vaše IP adresa: 44.192.48.196, čas zpracování: 1,009 sekund,