HUDBA.HRADISTE.CZ 
 

www.midisoubory.cz

kytara

hudba.hradiste.cz

texty písní, midi soubory, noty, foto autorů a interpretů

     

  Dnes je 13. 12. 2018, 14:06:27        Přihlášení uživatele:     Heslo: Zapomněli jste heslo?

PODMÍNKY
PRO STAHOVÁNÍ
MIDI SOUBORŮ

Nabídka inzerce
informace o využití
reklamní plochy
na serveru.

TOPlist
počítání od 2.4.2004 PODMÍNKY PRO STAHOVÁNÍ MIDI SOUBORŮ 

1. Registrací Vašeho e-mailu si vytvoříte registrační konto.

2. Zašlete zálohu na stahování na Vaše reg.konto (instrukce níže)

3. Pošlete oznámení o zaslané záloze na e-mail hudba@midisoubory.cz

Po připsání zálohy a přihlášení na Vaši registraci se pak při stahování midi souboru automaticky odečte z této zálohy příslušný poplatek. Funguje to podobně jako předplacené kredity u mobilu. Záznamy o všech platbách i stahovaných souborech se ukládají do databáte, takže máte o všem přehled ve svém registračním kontě.

Registrace i platby jsou společné pro servery:
[ hudba.hradiste.cz ][ www.midisoubory.cz ][ mp3.hudbamidi.cz ]

              PLATEBNÍ BRÁNA

10 on-line platebních metod pro zaslání zálohy na stahování midi souborů

Platební karty VISA a MasterCard, ePlatby Raiffeisen BANK, Mojeplatba KB, mPeníze mBank, Fio banka, GE Money Bank, Volksbank, Premium SMS, Money brookers, GoPay peněženka.

PayPal
Platba na registraci PayPal Stanislav Lopata: paypal@hradiste.cz

Od 1.1.2004 je nutné odvádět ze stahovaných midi souborů autorské poplatky OSA a proto bude povoleno stahování jen těm uživatelům, kteří budou mít na svém registračním kontě zapsáno, že poslali zálohu na autorské poplatky.
S organizací OSA mám řádně uzavřenou smlouvu (č.65216) na mé jméno, takže server funguje zcela legálně. Stahované soubory se zapisují do databáze, seznam každý měsíc posílám jako hlášení i s uvedením autorů, OSA mi pak podle celkového součtu pošle fakturu a já ji ve lhůtě splatnosti zaplatím.
MIDI soubory jsou autorsky chráněné, nejsou volně šiřitelné a ani jejich stahování zde není anonymní. Zakoupené skladby jsou určeny pouze pro vlastní užití, soukromé i veřejné provozování v jedné kopii! Další šíření, kopírování, prodej, výměna nebo i poskytování dalším osobám je zakázáno a takovým jednáním můžete být vystaveni trestnímu stíhání!
Za jeden stahovaný midi soubor se z Vašeho registračního konta odečítají poplatky automaticky. Ceny za stažení se pohybují v rozsahu 16 Kč až 59 Kč. Například poplatek za stažení 30 Kč je rozdělen takto: 20 Kč autor midi souboru, 2 Kč OSA, a 8 Kč režie serveru. U ceny 55 Kč za midi soubor je částka rozdělena takto: 45 Kč autor midi souboru, 2 Kč OSA, a 8 Kč režie serveru.
Podle předpokládaných verzí midi souborů, které budete chtít stahovat ze serveru, pošlete určitou částku na účet v GE Money Bank 183368675/0600 (Slováci v Euro na účet SK5911110000006872457005 UniCredit Bank) a pak budete mít povoleno stáhnutí příslušného počtu midi souborů. Ceny jsou u každé verze midi souboru uvedeny a většinou si je určuje autor midi souboru.
V diskuzním fóru může každý napsat své připomínky k funkčnosti a serióznosti serveru.
Peníze můžete poslat několika způsoby:
BOD   jestliže máte svůj účet v bance, můžete dát převodní příkaz Vaší bance, aby částku převedla na účet 183368675/0600.
BOD   jestliže účet nemáte, můžete požádat někoho ze svých známých, který účet má, aby převod provedl za Vás. Když mu dáte částku v hotovosti, jistě pro něho převod nebude problém.
BOD   další možností je jít na poštu a poslat peníze složenkou. Pro odeslání peněz na účet 183368675/0600 se u České pošty může použít poštovní poukázka typu "A". Jako odesílatele vyplníte své jméno s adresou a do zprávy pro příjemce napište svůj registrační e-mail. U přepážky složíte určitou částku, kterou pošta převede na výše uvedený účet. S částkou se pak na výpise z účtu objeví i Vaše jméno a zpráva pro příjemce. Pro jistotu mi tyto údaje pošlete i e-mailem. Za odeslání částky do 200 Kč chce pošta vroce 2004 12 korun, od 201 do 1000 Kč chtějí 20 korun. (Snad nebudou moc zdražovat.)
BOD   taky je možné poslat z pošty platbu peněžní složenkou typu C na moji adresu: Stanislav Lopata, Zerzavice 1941, 686 01 Staré Město.

Nezapomeňte mi pak poslat e-mail, jakým způsobem jste platbu poslali, uvést variabilní symbol platby, částku a svůj registrační e-mail, abych mohl poplatek připsat na Vaši registraci.

Variabilní symbol bývá obvykle 6 až 10 místné číslo, které si určujete sami a mně ho e-mailem pošlete spolu s Vaším číslem účtu, abych mohl tuto platbu ve svém výpisu z banky identifikovat a připsat Vám obnos na Vaši registraci.
Pro každou platbu používejte jiný variabilní symbol, aby bylo číslo unikátní a bylo pak snadno dohledatelné. Do symbolu můžete třeba zapsat datum a čas: např. 1812131406 (ten se nikdy neopakuje)

BOD   Platby ze Slovenska:
v Euro na účet SK5911110000006872457005 (UniCredit Bank)
Ušetříte si tak převodové poplatky za zasílání platby do zahraničí.

BOD   Platby ze zahraničí v Euro do UniCredit Bank:
Mezinárodní číslo účtu (IBAN): SK5911110000006872457005
SWIFT (BIC): UNCRSKBX
Adresa banky: UniCredit Bank, Nám. sv Anny 3, 911 01 Trenčín

Vzor složenky A
Složenka

Zálohu na stahování midi souborů si samozřejmě určujete sami podle počtu předpokládaných stažení. Nemá cenu posílat pouze dvě koruny, protože poplatky za poslání by byly větší než zaslaná částka.
Posílejte ale minimálně 50 Kč, protože za účetní operace si banky odečítají poplatky a při zaslání příliš malé částky by velkou část dostala banka...
Většinou lidi posílají zálohu 100.- nebo 200.- (a více Kč) a už si midi soubory stahují. Částka Vám zůstává na kontě neomezenou dobu, dokud ji nevyčerpáte postupným stahováním midi souborů.
Doklad o zaplacených zálohách je možné na požádání jednou ročně zaslat na Vaši adresu. Za zaslání dokladu poštou se ze záloh pak odečte 20 Kč za rok.

Dobré bude, když si dokážete zhruba odhadnout počet souborů, které si měsíčně budete stahovat, abyste neposílali zbytečně velkou částku a taky by pro vás nebylo vhodné posílat často malou částku, protože na poplatcích za převod byste zaplatili příliš mnoho.

Informaci o zaslání částky pošlete na e-mail: hudba@midisoubory.cz a já Vám částku připíši na Vaše registrační konto. Od tohoto okamžiku budete mít povoleno stáhnout příslušný počet souborů.

Stanislav Lopata
Zerzavice 1941
686 01 Staré Město
IČO: 124 14 221
E-mail: standa@midisoubory.cz
Mobil: 607 90 72 73

#0#BANNER
Nejnovější karaoke
Nejnovější noty
Nejnovější XF midi

Nejoblíbenější MIDI
Nejoblíbenější karaoke
Nejoblíbenější XG midi
Nejoblíbenější XG KAR
Nejoblíbenější XF midi

CZ texty na zahr.songy
Náboženská hudba

Stahované midi včera

Seznam skladeb bez midi souborů
BANNERwww.rychlaokna.cz

(c) 2003 - 2018 Stanislav Lopata, Uherské Hradiště
hudba@midisoubory.cz

midi-song.com
Vaše IP adresa: 52.91.245.237, čas zpracování: 0,696 sekund,