HUDBA.HRADISTE.CZ 
 

www.midisoubory.cz

kytara

hudba.hradiste.cz

texty písní, midi soubory, noty, foto autorů a interpretů

     

  Dnes je 21. 06. 2024, 19:26:36        Přihlášení uživatele:     Heslo:

PODMÍNKY
PRO STAHOVÁNÍ
MIDI SOUBORŮ

Nabídka inzerce
informace o využití
reklamní plochy
na serveru.
BANNER


TOPlist
počítání od 2.4.2004 O projektu 

    Tento server je určen všem, kteří se zajímají o hudbu, hrají na hudební nástroj nebo rádi zpívají. A protože je lidská paměť nedokonalá a po nějaké době zapomíná nejenom texty ale i melodie, vznikla tato databáze textů písní a midi souborů.
    Formát MIDI jistě není dokonalý, ale má výhody, které nesplňuje žádný jiný formát. V první řadě je to možnost editace notového zápisu, úpravy aranžmá a malá velikost souboru. Při přehrávání ale záleží na kvalitě zvukové karty v počítači a nastavení midibanky nástrojů.

    Doufám, že tyto texty a melodie udělají radost mnoha lidem, vždyť hudba je jedna z nekrásnějších věcí na světě. Přeji hlavně všem mladým, kteří se teprve začali učit na nějaký hudební nástroj, aby jim tento katalog pomohl v jejich snažení.

    Hodně radosti s hudbou Vám přeje
Standa              
standa@midisoubory.cz  
15.12.2002          
PODMÍNKY PRO STAHOVÁNÍ MIDI SOUBORŮ
Od 1.1.2004 je nutné odvádět ze stahovaných midi souborů autorské poplatky OSA a proto bude povoleno stahování jen těm uživatelům, kteří odešlou zálohu na stahování na účet v GE Money Bank 183368675/0600 (Slováci v Euro na účet SK5911110000006872457005 UniCredit Bank), z které se bude odečítat poplatky za každý stažený midi soubor.
V e-mailu pak uveďte částku, způsob platby, variabilní symbol, registrační e-mail a případně adresu, na kterou Vám má být zaslán účetní doklad. Další informace jsou na této stránce.
Taky se můžete o různých problémech něco dočíst v diskuzním fóru.
Nabídka pro autory midi skladeb
    Chci podpořit tvorbu českých midi verzí známých skladeb, a proto nabízím jejich autorům podíl na poplatcích za stahování. Čím více lidí si Vaši skladbu stáhne, tím větší poplatek Vám bude připsán na registrační konto. Takto získané peníze můžete použít pro stahování jiných skladeb, nebo Vám částka může být pak vyplacena.
    Například poplatek 20 Kč za stažení midi skladby je rozdělen takto: 10 Kč na konto autora midi souboru, 2 Kč autorské poplatky OSA a 8 Kč režie serveru. U velmi kvalitních skladeb si cenu můžete zvýšit a příslušná částka bude připsána na konto autora, ale vždy by měla cena odpovídat kvalitě, aby se lidem vyplatilo skladbu stahovat. Když si Vaši skladbu stáhne např. 10 lidí, bude Vám připsáno na konto 100 Kč, když takových skladeb pošlete 10, získáte na konto 1000 Kč, atd. A tyto částky se časem budou neustále zvyšovat.
    Věřím, že tato motivace podpoří tvorbu kvalitních českých midi souborů, protože zahraničních skladeb je na internetu k volnému stažení mnoho, ale českých je jako šafránu :)
    Od 4.4.2007 budou do databáze přednostně zařazovány midi soubory, ve kterých se autor zaručí copyrightem, že midi soubor není upravená práce někoho jiného. Proto vkládejte do svých midi souborů značku (c), rok vytvoření a kontakt na autora (registrační e-mail). Pro úpravu midi souborů existuje mnoho midi editorů (např. Cakewalk), ve kterých můžete nejen vložit své jméno a copyright. Cakewalk si můžete stáhnout zde. U starších sporných midi souborů dojde k postupnému vyřazování. Děkuji za pochopení.
midi@midisoubory.cz

Neposílejte cizí midi skladby, ke kterým nemáte souhlas s volným šířením!
Druhým problémem je, že mi někteří lidi poslali midi skladby autorů, kteří je nenabízejí k volnému šíření, protože je sami prodávají. Autoři midi skladeb Petr Eger (MIDISTAGE, eger@midistage.cz) a Petr Kostílek (XGMidi, kostilek.petr@xgmidi.cz) jsou zaregistrovaní u OSA jako výrobci midi souborů a jestli mi někdo poslal jejich skladbu, musím ji vyřadit z volného stahování.
Problémem pro mě je, jak tyto skladby v celkovém počtu mnoha tisíc souborů najít. Stovky jsem jich již identifikoval a vyřadil, ale u zbývajících bych uvítal pomoc kohokoliv, kdo mi pomůže s identifikací. Jestliže poznáte, že skladbu nezaslal skutečný autor, tak mi pošlete zprávu a já skladbu vyřadím.
Byl bych velice nerad, kdyby se musel server kvůli vyšetřování zavřít a tuto identifikaci dělala policie. U všech souborů si archivuju zdroj, z kterého jsem midi soubory získal. Nejdříve si soubory ukládám do adresáře s názvem e-mailu nebo webové stránky (abych mohl doložit, že tyto midi soubory jsou mi nabízeny k volnému šíření na internetu a že jsem je nikomu neukradl) a pak teprve dávám do databáze na server.
Není v mém zájmu někoho poškozovat, a proto věřím, že tento problém co nejdříve vyřešíme a server bude fungovat legálně dál.

BANNER
Nejnovější karaoke
Nejnovější noty
Nejnovější XF midi
Nejnovější MP3 podklady

Nejoblíbenější MIDI
Nejoblíbenější karaoke
Nejoblíbenější XG midi
Nejoblíbenější XG KAR
Nejoblíbenější XF midi

CZ texty na zahr.songy
Náboženská hudba

Stahované midi včera

Seznam skladeb bez midi souborů
BANNER
BANNER
BANNER

LOGO

fotoFlash disk 64 GB - kytara - elektrická

fotoFlash disk 64 GB - kytara - španělka

fotoFlash disk 32 GB - housl.klíč

fotoFlash disk 32 GB - klávesy

foto
www.prodavacka.cz

Arduino UNO - Arduino NANO

(c) 2003 - 2024 Stanislav Lopata, Uherské Hradiště
hudba@midisoubory.cz

midi-song.com
Vaše IP adresa: 44.192.48.196, čas zpracování: 0,763 sekund,